Přeskočit na hlavní obsah

Nákupy- taška

Musím přiznat, že tak brzké doručení zásilky jsem opravdu nečekala.

V sobotu jsem si objednala v e-shopu www.nakupni-kose-tasky.cz nákpní tašku. Vzhledem k tomu, že to nebyl pracovní den, počítala jsem s doručením ke konci týdnu. Ale to jsem se přepočítala, už v pondělí mi přišla zpráva, že taška bude doručena v úterý. Neskutečná rychlost, skoro bych napsala super rychlost. Bohužel v úterý nikdo nebyl doma a tak jsem si po internetu změnila datum i čas dodání zboží. I když jsme se na tašku moc těšila, musela jsem si na ni ještě o den víc počkat. U dopravní společnosti máte možnost si změnit i adresu doručení. Tuto možnost jsem nevyužila
Když to shrnu, rychlost a servis při doručení zásilky má u mě 10 bodů z deseti.Pojdme na samotnou tašku.
Přišla v dlouhatánské krabici, takže nebyla vůbec pomačkaná, nebo pokrčená. Mohla jsem ji hned naplnit a vyrazit, nebo jít hned na nákup.

Taška mi přišla malinko větší než na obrázku v e-shopu, ale to je pro mé potřeby jen pozitivní. Musí se mi do ní vejít co nejvíce knih, popř. nákupu. Navíc se dá díky zipu zvětšit a tím se její obsah ještě o pořádný kus rozšíří.

Nemám moc dobré zkušenosti s kvalitou některých tašek a tak jsem měla obavu jak se mi bude rozepínat zips na zvětšení tašky, potažmo, jak půjde znovu zapnout. Byla to první věc, kterou jsem na tašce vyzkoušela. Zjistila jsem, že se nemám čeho bát. Zips šel rozenou velmi lehce a ani zapínání mi nedělalo problémy. Bylo to hned a bez rozčilování.
Navíc jsem byla velmi mile překvapená, že taška má uvnitř kapsičku na zips a také přihrádku na mobilní telefon. Tyto dvě věci obyčejnou tašku na nákup povýšili na kabelku. Myslím si, že pokud vyrazím na přednášku s tunou skript bude mi tato krasavice úplně stačit a kabelku nechám doma.Taška má nosnost 15 kg a vážně se mi zdá dostatečně kvalitní, aby tuto zátěž zvládla. Uši jsou přišité  velmi precizně a jsou zesílené. Když mluvíme o uších, velmi mi vyhovuje, že tašku můžu nosit jak na ramenu tak v ruce. Většinou se za celý den pěkně naběhám a kdybych měla nosit tašku jen v ruce asi by mi upadla - myslím ta ruka.Pokud jste dočetli až sem, asi si říkáte, že pěju samou chválu. Je to tak. Jsem s rychlostí dodání, službami i s kvalitou zboží naprosto spokojená.

Hned jsem ji vzala na výlet do Prahy.
Rozhodně tento obchod vřele doporučuji. Navíc jsem získala jako blogerka i pro vás slevu na nákup
zboží z e-chopu.Tak neváhejte a nakupujte. :-)
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…