Přeskočit na hlavní obsah

Nákupy- taška

Musím přiznat, že tak brzké doručení zásilky jsem opravdu nečekala.

V sobotu jsem si objednala v e-shopu www.nakupni-kose-tasky.cz nákpní tašku. Vzhledem k tomu, že to nebyl pracovní den, počítala jsem s doručením ke konci týdnu. Ale to jsem se přepočítala, už v pondělí mi přišla zpráva, že taška bude doručena v úterý. Neskutečná rychlost, skoro bych napsala super rychlost. Bohužel v úterý nikdo nebyl doma a tak jsem si po internetu změnila datum i čas dodání zboží. I když jsme se na tašku moc těšila, musela jsem si na ni ještě o den víc počkat. U dopravní společnosti máte možnost si změnit i adresu doručení. Tuto možnost jsem nevyužila
Když to shrnu, rychlost a servis při doručení zásilky má u mě 10 bodů z deseti.Pojdme na samotnou tašku.
Přišla v dlouhatánské krabici, takže nebyla vůbec pomačkaná, nebo pokrčená. Mohla jsem ji hned naplnit a vyrazit, nebo jít hned na nákup.

Taška mi přišla malinko větší než na obrázku v e-shopu, ale to je pro mé potřeby jen pozitivní. Musí se mi do ní vejít co nejvíce knih, popř. nákupu. Navíc se dá díky zipu zvětšit a tím se její obsah ještě o pořádný kus rozšíří.

Nemám moc dobré zkušenosti s kvalitou některých tašek a tak jsem měla obavu jak se mi bude rozepínat zips na zvětšení tašky, potažmo, jak půjde znovu zapnout. Byla to první věc, kterou jsem na tašce vyzkoušela. Zjistila jsem, že se nemám čeho bát. Zips šel rozenou velmi lehce a ani zapínání mi nedělalo problémy. Bylo to hned a bez rozčilování.
Navíc jsem byla velmi mile překvapená, že taška má uvnitř kapsičku na zips a také přihrádku na mobilní telefon. Tyto dvě věci obyčejnou tašku na nákup povýšili na kabelku. Myslím si, že pokud vyrazím na přednášku s tunou skript bude mi tato krasavice úplně stačit a kabelku nechám doma.Taška má nosnost 15 kg a vážně se mi zdá dostatečně kvalitní, aby tuto zátěž zvládla. Uši jsou přišité  velmi precizně a jsou zesílené. Když mluvíme o uších, velmi mi vyhovuje, že tašku můžu nosit jak na ramenu tak v ruce. Většinou se za celý den pěkně naběhám a kdybych měla nosit tašku jen v ruce asi by mi upadla - myslím ta ruka.Pokud jste dočetli až sem, asi si říkáte, že pěju samou chválu. Je to tak. Jsem s rychlostí dodání, službami i s kvalitou zboží naprosto spokojená.

Hned jsem ji vzala na výlet do Prahy.
Rozhodně tento obchod vřele doporučuji. Navíc jsem získala jako blogerka i pro vás slevu na nákup
zboží z e-chopu.Tak neváhejte a nakupujte. :-)
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…