Přeskočit na hlavní obsah

Hydratační pletový olejMám velice suchou pleť. Přesto, že používám vždy hydratační kosmetiku, krémy na suchou pleť, moc se to nelepšilo.Na radu kamarádky jsem sáhla po tomto olejíčku. 
Nemám ráda, když krémy nebo pleťová kosmetika výrazně voní. Většina z nás používá parfém a není dobré, když se dvě vůně vzájemně ovlivňují. Tento pleťový olej, jemňounce příjemně voní, myslím si, že jeho vůni už vždy budu mít spojenou se spánkem. Je to opravdu jemná, nevtíravá vůně.

Je to olej a opravdu je hodně mastný, měl by se proto používat výhradně na noc před spaním, aby se stihl vstřebat do pokožky. Já jsem ho první týden používala i ráno. Moje pokožka to opravdu potřebovala a olej se vstřebal během chvilky. Před použitím makeupu jsem si navíc plet vysušila ubrouskem a nanesla klasický podkladový krém. Zhruba po týdnu používání, už jsem neměla potřebu olej používat i ráno a zůstal mi jen na noc. 

Balení a obal se mi líbí, navíc je tam kapátko, pomocí kterého se vám povede nabrat si jen pár kapek, přesně tolik, kolik potřebujete. Opravdu na jedno použití vám stačí jen dvě až tři kapky rozetřít. Nejprve jsem je nanášela rovnou na tvář, ale neodhadla jsem množství a tak jsem si raději vždy dala o kapku víc na dlaň a pak nanesla a v klepala do pokožky.

Trochu se obávám jestli bude kapátko vyhovující, až bude oleje jen na dně. Uvidíme.

Olej podle popisu výrobce nejen hydratuje, ale měl by chránit i před škodlivými vlivy okolí, a regenerovat ji. Navíc obsahuje vitamín E, který by měl pokožku zjemňovat a omlazovat. 
Bohužel nenašla jsem přesné složení výrobku.


Aktivní látky:
  • olivový olej získaný lisováním plně vyzrálých oliv zanechává pleť jemnou, hebkou a pružnou, má hydratační a zjemňující účinky
  • extrakt z olivové natě má antimikrobiální, antioxidační a ochranné účinky, chrání před volnými radikály
  • vitamin E (tokoferol) zvlhčuje a zjemňuje pokožku, chrání ji před volnými radikály a vlivy životního prostředí, podporuje hojení poranění a spálenin, zlepšuje mikrocirkulaci krve ve vlásečnicích a zpomaluje stárnutí pokožky.

Mojí pokožce výrazně prospěl, proto si rozhodně plánuji pořídit celou sadu těchto výrobků a to v nejbližší době. Nejen že mám suchou pokožku, ale i mé vlasy by potřebovaly výraznější hydrataci.
Navíc cena je víc než příznivá.

Balení: 30 ml
Cena výrobku: 149,- kč
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…