Přeskočit na hlavní obsah

Hydratační pleťový olej s olivovým olejem

Můj názor na hydratační pleťový olej od Avonu


Výsledek obrázku pro Hydratační pletový olej s olivovým olejem Avon

Mám velice suchou pleť.  Přesto, že používám vždy hydratační kosmetiku, krémy na suchou pleť, moc se to nelepšilo. Na radu kamarádky jsem sáhla po tomto olejíčku. 

Nemám ráda, když krémy nebo pleťová kosmetika výrazně voní, Přece jenom většina z nás používá parfém a není dobré, když se dvě vůně vzájemně ovlivňují. Tento pleťový olej, jemňounce příjemně voní, myslím si, že vůni už vždy budu mít spojenou se spánkem. Je to opravdu jemná, nevtíravá vůně.

Je to olej a opravdu je hodně mastný, měl by se proto používat výhradně na noc před spaním, aby se stihl vstřebat do pokožky. Já jsem ho první týden používala i ráno. Moje pokožka to opravdu potřebovala a olej se vstřebal během chvilky. Před použitím makeupu jsem si navíc plet vysušila ubrouskem a nanesla klasický podkladový krém. Zhruba po týdnu používání, už jsem neměla potřebu olej používat i ráno a zůstal mi jen na noc. 

Balení a obal se mi líbí, navíc je tam kapátko, pomocí kterého se vám povede nabrat si jen pár kapek, přesně tolik, kolik potřebujete. Opravdu na jedno použití vám stačí jen dvě až tři kapky rozetřít. Nejprve jsem je nanášela rovnou na tvář, ale neodhadla jsem množství a tak jsem si raději vždy dala o kapku víc na dlaň a pak nanesla a v klepala do pokožky.
Trochu se obávám jestli bude kapátko vyhovující, až bude oleje jen na dně. Uvidíme.

Olej podle popisu výrobce nejen hydratuje, ale měl by chránit i před škodlivými vlivy okolí, a regenerovat ji. navíc je tam vitamín E, který by měl pokožku zjemňovat a omlazovat. 
Bohužel nenašla jsem přesné složení výrobku.


Aktivní látky:
  • olivový olej získaný lisováním plně vyzrálých oliv zanechává pleť jemnou, hebkou a pružnou, má hydratační a zjemňující účinky
  • extrakt z olivové natě má antimikrobiální, antioxidační a ochranné účinky, chrání před volnými radikály
  • vitamin E (tokoferol) zvlhčuje a zjemňuje pokožku, chrání ji před volnými radikály a vlivy životního prostředí, podporuje hojení poranění a spálenin, zlepšuje mikrocirkulaci krve ve vlásečnicích a zpomaluje stárnutí pokožky.

Mojí pokožce výrazně prospěl. proto si rozhodně plánuji pořídit celou sadu těchto výrobků a to v nejbližší době. Nejen že mám suchou pokožku, ale i mé vlasy by potřebovaly výraznější hydrataci.
Navíc cena je víc než příznivá.

Balení: 30 ml
Cena výrobku: 149,- kč


Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…