Přeskočit na hlavní obsah

Březnový brandnooz box

Včera nám dorazilo naše Velikonoční překvapení - březnový BRANDNOOZ BOX.

Hned jsme ho s dcerou otevřely a vytahovaly jsme samé dobrůtky. A co že nám tentokrát přišlo? 

První co mě překvapilo po otevření boxu, byl časopis Psychologie. Tento časopis si nekupuji, prolistovala jsem ho, a celkem zajímavé články. Neměla jsem zatím moc času na čtení, ale snad se k němu dostanu. 


První na mě z boxu vykoukly tyhle polévky. Jedna je s červenou čočkou a druhá s ovesnými vločkami. Vypadají moc zajímavě a moc se těším, jak je ochutnáme. Polévky neobsahují glutamát,   konzervační látky ani umělá aromata. Instantní polévky nepoužívám, ale tohle by mohla být příjemná alternativa. Dokáže je uvařit i moje dcera. Cena jedné je 29,90 kč.


Další dobrotou jsou těstoviny. Celozrnné těstoviny s dvojnásobným obsahem vlákniny. Pro mě jako celiatika nevhodné, ale dcera s přítelem si určitě pochutnají. Cena balíčku je 39,90 kč.


V boxu bylo i Maggi tekuté koření. Tento typ koření nekupuji, ale rozhodně ho vyzkouším. Cena 24,90 kč.


Předvařená červená řepa je další dobrůtka. Červenou řepu máme rádi, takže ji jistě využijeme. Prý má vedlejším účinek - způsobuje dobrou nálada. Je to půl kila a cena je 29,90 kč. Myslím, že balíček se nedožije ani Velikonočního pondělí. Zítra na oběd se bude hodit. 


Živánská omáčka se žampiony mě taky moc potěšila. ještě jsem ji v obchodě neviděla, rozhodně ji použiju k masu. Tyto omáčky máme moc rádi. Doporučená cena je 32 kč. 


Další dobrotu snědla dcera jen pár minut po otevření balíčku. Taktak, že jsem ji stihla vyfotit.  Jde o sušenku Fruity. Obsahuje 45 procent ovocné náplně a dcera hned naznačila, že ji chce kupovat do školy na svačinu. Takže se asi ocitne na našem pravidelném nákupním seznamu. Její cena je 11,90 kč.


Další svačinku jsem uhájila, jde o jemný piškotový řez. Rozhodla jsem se, že je dostanou moji miláčci zítra na svačinu. Cena je 5,90 a 6,90 kč. Tuto značku známe, kupujeme a moc nám chutná.


Tentokrát v boxu nebylo pivo, což rozesmutnilo mého přítele, ale byla tam limonáda TOP TOPIC. Moc dobrá, na mě teda moc sladká, ale pro dceru dokonalá pochoutka. doporučená cena 17,90 kč.


Našla jsem i tři druhy čaje. Ochutnala jsem už dva z nich a moc mi chutnaly. Na čaje jsme zaměření a moc rádi zkoušíme různé druhy a novinky. Cena je 79,90 Bonboniéra s karamelem. Prostě dobrůtka, které jsme rozhodně neodolaly. Figaro máme moc rádi.
Tahle novinka by měla v obchodech stát 59,90 kč. Jsou opravdu moc dobré.Tentokrát byla v krabici i kartička se slevou na kosmetiku Yves Rocher. I tuto slevu rozhodně využiji. Něco hodně voňavého si koupím.

A takhle vypadalo všechno dohromady. zdá se mi, že tentokrát je toho opravdu hodně a samé dobrůtky. 


Co říkáte, na co máte největší chuť? 


Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…