Přeskočit na hlavní obsah

Březnový brandnooz box

Včera nám dorazilo naše Velikonoční překvapení - březnový BRANDNOOZ BOX.

Hned jsme ho s dcerou otevřely a vytahovaly jsme samé dobrůtky. A co že nám tentokrát přišlo? 

První co mě překvapilo po otevření boxu, byl časopis Psychologie. Tento časopis si nekupuji, prolistovala jsem ho, a celkem zajímavé články. Neměla jsem zatím moc času na čtení, ale snad se k němu dostanu. 


První na mě z boxu vykoukly tyhle polévky. Jedna je s červenou čočkou a druhá s ovesnými vločkami. Vypadají moc zajímavě a moc se těším, jak je ochutnáme. Polévky neobsahují glutamát,   konzervační látky ani umělá aromata. Instantní polévky nepoužívám, ale tohle by mohla být příjemná alternativa. Dokáže je uvařit i moje dcera. Cena jedné je 29,90 kč.


Další dobrotou jsou těstoviny. Celozrnné těstoviny s dvojnásobným obsahem vlákniny. Pro mě jako celiatika nevhodné, ale dcera s přítelem si určitě pochutnají. Cena balíčku je 39,90 kč.


V boxu bylo i Maggi tekuté koření. Tento typ koření nekupuji, ale rozhodně ho vyzkouším. Cena 24,90 kč.


Předvařená červená řepa je další dobrůtka. Červenou řepu máme rádi, takže ji jistě využijeme. Prý má vedlejším účinek - způsobuje dobrou nálada. Je to půl kila a cena je 29,90 kč. Myslím, že balíček se nedožije ani Velikonočního pondělí. Zítra na oběd se bude hodit. 


Živánská omáčka se žampiony mě taky moc potěšila. ještě jsem ji v obchodě neviděla, rozhodně ji použiju k masu. Tyto omáčky máme moc rádi. Doporučená cena je 32 kč. 


Další dobrotu snědla dcera jen pár minut po otevření balíčku. Taktak, že jsem ji stihla vyfotit.  Jde o sušenku Fruity. Obsahuje 45 procent ovocné náplně a dcera hned naznačila, že ji chce kupovat do školy na svačinu. Takže se asi ocitne na našem pravidelném nákupním seznamu. Její cena je 11,90 kč.


Další svačinku jsem uhájila, jde o jemný piškotový řez. Rozhodla jsem se, že je dostanou moji miláčci zítra na svačinu. Cena je 5,90 a 6,90 kč. Tuto značku známe, kupujeme a moc nám chutná.


Tentokrát v boxu nebylo pivo, což rozesmutnilo mého přítele, ale byla tam limonáda TOP TOPIC. Moc dobrá, na mě teda moc sladká, ale pro dceru dokonalá pochoutka. doporučená cena 17,90 kč.


Našla jsem i tři druhy čaje. Ochutnala jsem už dva z nich a moc mi chutnaly. Na čaje jsme zaměření a moc rádi zkoušíme různé druhy a novinky. Cena je 79,90 Bonboniéra s karamelem. Prostě dobrůtka, které jsme rozhodně neodolaly. Figaro máme moc rádi.
Tahle novinka by měla v obchodech stát 59,90 kč. Jsou opravdu moc dobré.Tentokrát byla v krabici i kartička se slevou na kosmetiku Yves Rocher. I tuto slevu rozhodně využiji. Něco hodně voňavého si koupím.

A takhle vypadalo všechno dohromady. zdá se mi, že tentokrát je toho opravdu hodně a samé dobrůtky. 


Co říkáte, na co máte největší chuť? 


Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…