Přeskočit na hlavní obsah

Blogové narozeniny

Je to zrovna jeden rok, kdy jsem začala psát blog. Za ten rok se samozřejmě mnohokrát změnil a myslím si, že ani toto není jeho konečná podoba. Jsem pořád nespokojená a snažím se vylepšovat.
Za ten jeden rok, jsem se jen utvrdila v tom, jak mě psaní a čtení baví. Zapojila jsem rodinu, přítel většinou fotí a dcera pomáhá s projekty, rozdává moudra z knih, chodí se mnou na akce atd..

Za ten jeden rok jsem stihla:

napsat  235   příspěvků
navštívit  9 literárních akcí
uspořádat   5  soutěží
zapojit se do 12  projektů
získat 62 recenzních výtisků
navázala jsem velké množství spolupráce
píšu pro dvě webové stránky


Navíc mám přes 25000 shlédnutí.


Za to vše a mnohem víc, vděčím Vám, svým čtenářům. Proto jsem se rozhodla uspořádat narozeninovou soutěž. Výhrou bude samozřejmě kniha.

Můžete vyhrát knihu Dcery od Kateřiny Dubské. Kniha je plná životních mouder a mě samotné se moc líbila.

Jediné, co pro výhru musíte udělat, je napsat mi do komentářů doporučení na knižní akci, kterou jste navštívili, nebo zajímavou knihu, kterou jste četli. Můžete mě upozornit na zajímavý projekt, o kterém jste četli atd. Navíc je potřeba napsat na sebe kontakt, abych Vás v případě výhry mohla kontaktovat. 
Sledování není tentokrát povinné, pokud se Vám ale stránky líbí, budu moc ráda.

Vyhodnocení soutěže bude 30.3.

Přeji hodně štěstí v soutěži. 
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…