Přeskočit na hlavní obsah

Nákupy - hodinky

Nedávno mě celkem dost vypekli v práci. Bylo období maturit a tak nám ve škole nezvonilo. No jo, ale jek teda mám poznat, kdy začíná a končí hodina, když nemám na ruce hodinky. 

Moji žáci jsou zlobidla vykutálená. Zjistili, že hodinky nemám a tak mě přesvědčili, že už zvonilo  a já je pustila domů o celých pět minut dřív! Rozhodla jsem se, že už se to nebude opakovat a pořídila jsem si hodinky. 

Jedny krásné, malé měli na stránkách postovnezdarma.cz a tak jsem neváhala a objednala si je. Teď už si na mě žáci nepříjdou. 


Jde o dámské silikonové hodinky s hranatým ciferníkem. Jsou úžasně lehké a výborně mi sedí na ruce. Jsou maličké, takže mi vůbec nevadí při práci na počítači.

Mají je v pestrých barvách, modré, červené, růžové... Já si vybrala neutrální bílou, která se mi hodí ke všemu. Navíc jsou elegantní, do práce ideální.
Tentokrát mě už delší doba dodání nepřekvapila. Hodinky byli dobře zabalené v bublinkové fólii, což zaručilo, že přišli nepoškozené. Moc se mi líbí, dokonce víc než na fotkách. 
 
Měla jsem trochu strach ze silikonového pásku, ale dobře mi sedí, netlačí, ruka se pod ním nepotí. Jsem opravdu spokojená. Za pár dní, co je nosím, jsem si na ně tak zvykla, že bez nich už nevyjdu z domu. Beru je jako krásný doplňek.

Pokud by jste měli zájem, hodinky stojí 155 kč a můžete je koupit ZDE

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…