Přeskočit na hlavní obsah

Brandnooz boxI v květnu mi dorazil box plný dobrot Brandnooz box. Moc jsme se na něj těšili, jak všechny dobrůtky budeme ochutnávat. I tento měsíc jsem musela chodit a všem opakovat, nejezte, neochutnávejte, ještě není nafoceno. 
Tak co že dobrého nám přišlo? Když jsem otevřela krabici, vykoukl na mě časopis Dieta. Tento časopis znám, ale nekupuji. Nicméně, když se mi tentokrát dostal do ruky, s radostí jsem ho prolistovala a posléze i přečetla. Některé články byly velice zajímavé.

Další dobrůtky z boxu jsme si opět rozdělily mezi sebe. Největší část tentokrát ukořistila moje dcera, která má moc ráda bombóny a všelijaké oplatky.


Bebe sušenky máme moc rádi a občas je kupuji pro dceru na svačinu do školy. Tuhle měkkou variantu neznám, ale dceři moc chutnala. Potvůrka se ani nerozdělila, všechno slupla hned jak bylo nafoceno. V obchodě by se měla dát sehnat za 10,90 kč.


O kokosové smetaně jsem uvažovala už dřív. Chtěla jsem ji ochutnat a mít ji jako jinou variantu smetany do kávy. Hned jsem ji taky ochutnala, ale myslím si, že do kafe si ji běžně dávat nebudu. Spíš ji použiji do moučníků až budu dělat něco kokosového. Těchto 250 ml se prodává za 49,90 kč.


Když jsem z krabice vytáhla tohle sypání, hned mi dcera oznámila, že budu muset udělat koblížky. A já ji to samozřejmě slíbila. Takže nezbývá při nejbližší příležitosti ochutnat s koblížky i sypání. V obchodě za 8,90 kč. 
Želatinu moc nepoužívám, ale vzhledem k tomu že začíná léto, určitě udělám někdy o víkendu nepečený dort z tvarohu s ovocem. Navrch želatina a všichni budou spokojeni. Nemám strach, že bych nepoužila. Cena je 16,90 kč.Pedro, kdo z nás starších by neznal žvýkačku. Nostalgie .Bombóny od Pedra, nevydrželi opravdu ani pár minut po nafocení a to jsem je musela bránit, jinak by ani na fotkách nebyly. Jde o další kořist mojí dcery. Tentokrát jsme dostali ochutnat. Jsou moc, moc dobré. V obchodě jsem je zatím neviděla. Cena 14,90 kč. 


Ovesnou kaši jsem chtěla nechat příteli do práce na snídani, ale prý on kaše nejí. Tak bude pro dceru. Já bohužel oves nemůžu. Cena kaše - 14,90 kč.

Rajčatový dip se u nás určitě taky využije. Většinou si dělám sice dipy svoje, ale můžeme zase zkusit něco nového. Varianta česneková nebo barbecue by u nás asi neuspěla, takže dobře, že jsme dostali tento rajčatový. Cena 17,90 kč


Brambůrky, to byla další kořist dcery. Stěží jsme ji donutili, aby nám dala ochutnat. Běžně je totiž nekupujeme. jsou jemně pálivé a moc dobré. Cena 23,90 kč.


Limitovaná edice plechovek Krušovice potěšila zejména mého přítele. Z piva měl velkou radost. Cena 13,90 kč.


Vitamin sirup má různé příchutě. K nám dorazila grapfruit a liči. Moc nám tato příchuť chutnala. Není až tak sladká. Cena 49,90

Navíc nám ještě přišlo Nescafé 3v1. Opět jsou nové příchutě. Nám domů dorazila příchuť hazelnut. Je dobrá do práce, ale klasicky doma bych si ji nevařila. Mám ráda kvalitní kávu z french pressu a tohle se kávě moc nepodobá. Nicméně na cesty, kdy si chci jen kávu zalít a hned ji mít hotovou je to dobrá varianta. Cena 54,90


Celkově tento boxík potěšil nejvíc moji dceru, která bombóny a Bebe sušenky snědla hned po focení. na nic nečekala a do hodiny padly i brambůrky.


Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…