Přeskočit na hlavní obsah

Únorový Brandnooz box

Přišel mi nový Box plný dobrot. Moc jsem se na něj těšila. Když mi přítel psal do práce, že už ho máme doma, zvedlo mi to náladu a těšila jsem se domů. 

A copak v něm tentokrát bylo? No, jako vždy samé dobroty. Vždy při rozbalování musíme být všichni a hned se hádáme, kdo co sní. Tentokrát to samozřejmě nebylo jinak. Proběhla živá diskuse, ale nakonec jsme se rozdělili. Otázku, jestli bylo rozdělení spravedlivé, raději řešit nebudu. 


 Takhle vypadal balíček po otevření. První co mě zaujalo jsou Bohemia Vrrruby.Tyhle Vrrruby jsem si zabrala pro sebe. Smlsla jsem je na posezení. Jsou prostě úžasné. Pravidelně cvičím, snažím se držet si váhu a pak mi pošlou takovou dobrotu. Jde o balení 130g za 39,90Kč. Ještě jsem je v obchodě neviděla.


Sandwich sýr s rajčaty a bazalkou. Tuto dobrotu jsem přenechala příteli. Dostane ho jako  svačinku do práce. Nemusí se skladovat v ledničce, takže si ji klidně můžete vzít jako svačinu. V obchodě jsem ho taky neviděla, stojí 24,90Kč.


Další dobrotou je mentos bombóny. Minule přišla varianta čokoládová, tentokrát jde o soda mix. Jsou ovocné a moc dobré. Hlavní konzument byla tentokrát moje dcera. přítel chudák nedostal ani jeden bombón. Malinko víc nám chutnala čokoládová varianta, ale ani tato není marná a určitě si ji ještě koupíme. 


Majolka je výborná, toto balení výjde na 24,90 200 gramů. 


Další novinkou je nealkoholický nápoj, tentokrát ve dvou variantách. Jde o jablko a jahodu. Pro mě jsou až moc sladké. Tyhle dvoudecové plechovky vyjdou na 24,90 za kus.


Semtex, energetický nápoj získal přítel. Já dávám raději přednost kávě. příchuť granátové jablko je ale opravdu velmi zajímavá. jde o 500ml, za 35,90.


My máme velmi rádi čaj, tyhle pyramidové pytlíky mám moc ráda. Zázvor s citrónem je klasika a značka Lipton je pro mě značkou kvality. V tomto chladném období je čaj ideální nápoj na zahřátí. Toto balení stojí na 49,90.


Tyčinky kornspitz a piškotový řez 7days si zabral pro sebe dcera. Tyčinky zmizeli jako první a prý moc chutnali. piškotový řez známe již z dřívějška a je u nás velmi oblíbený jako svačina. Takže i tady se brandnooz trefil do naších chutí.


Tousty, z nich jsem byla nadšená. Zdravá nahrážka klasického pečiva. Chutnají nám samotné i s pomazánkou. Cena 32,90. Jde o další potravinu, kterou budeme pravidelně nakupovat.  


Takto to vypadá všechno dohromady. Jak vidíte, jde o samé dobrůtky. Škoda, že nevydrží déle, hned je všechny sníme a vypijeme. 

Každý měsíc se těším na novinky, které mi dorazí. Nejvíc mě na tom baví právě to překvapení, kdy stojíme kolem balíku a rozbalujeme, objevujeme a ochutnáváme. Je to výborný nápad, Milujeme Brandnooz a už teď se těšíme na březnový box. 
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…