Přeskočit na hlavní obsah

Únorový Brandnooz box

Přišel mi nový Box plný dobrot. Moc jsem se na něj těšila. Když mi přítel psal do práce, že už ho máme doma, zvedlo mi to náladu a těšila jsem se domů. 

A copak v něm tentokrát bylo? No, jako vždy samé dobroty. Vždy při rozbalování musíme být všichni a hned se hádáme, kdo co sní. Tentokrát to samozřejmě nebylo jinak. Proběhla živá diskuse, ale nakonec jsme se rozdělili. Otázku, jestli bylo rozdělení spravedlivé, raději řešit nebudu. 


 Takhle vypadal balíček po otevření. První co mě zaujalo jsou Bohemia Vrrruby.Tyhle Vrrruby jsem si zabrala pro sebe. Smlsla jsem je na posezení. Jsou prostě úžasné. Pravidelně cvičím, snažím se držet si váhu a pak mi pošlou takovou dobrotu. Jde o balení 130g za 39,90Kč. Ještě jsem je v obchodě neviděla.


Sandwich sýr s rajčaty a bazalkou. Tuto dobrotu jsem přenechala příteli. Dostane ho jako  svačinku do práce. Nemusí se skladovat v ledničce, takže si ji klidně můžete vzít jako svačinu. V obchodě jsem ho taky neviděla, stojí 24,90Kč.


Další dobrotou je mentos bombóny. Minule přišla varianta čokoládová, tentokrát jde o soda mix. Jsou ovocné a moc dobré. Hlavní konzument byla tentokrát moje dcera. přítel chudák nedostal ani jeden bombón. Malinko víc nám chutnala čokoládová varianta, ale ani tato není marná a určitě si ji ještě koupíme. 


Majolka je výborná, toto balení výjde na 24,90 200 gramů. 


Další novinkou je nealkoholický nápoj, tentokrát ve dvou variantách. Jde o jablko a jahodu. Pro mě jsou až moc sladké. Tyhle dvoudecové plechovky vyjdou na 24,90 za kus.


Semtex, energetický nápoj získal přítel. Já dávám raději přednost kávě. příchuť granátové jablko je ale opravdu velmi zajímavá. jde o 500ml, za 35,90.


My máme velmi rádi čaj, tyhle pyramidové pytlíky mám moc ráda. Zázvor s citrónem je klasika a značka Lipton je pro mě značkou kvality. V tomto chladném období je čaj ideální nápoj na zahřátí. Toto balení stojí na 49,90.


Tyčinky kornspitz a piškotový řez 7days si zabral pro sebe dcera. Tyčinky zmizeli jako první a prý moc chutnali. piškotový řez známe již z dřívějška a je u nás velmi oblíbený jako svačina. Takže i tady se brandnooz trefil do naších chutí.


Tousty, z nich jsem byla nadšená. Zdravá nahrážka klasického pečiva. Chutnají nám samotné i s pomazánkou. Cena 32,90. Jde o další potravinu, kterou budeme pravidelně nakupovat.  


Takto to vypadá všechno dohromady. Jak vidíte, jde o samé dobrůtky. Škoda, že nevydrží déle, hned je všechny sníme a vypijeme. 

Každý měsíc se těším na novinky, které mi dorazí. Nejvíc mě na tom baví právě to překvapení, kdy stojíme kolem balíku a rozbalujeme, objevujeme a ochutnáváme. Je to výborný nápad, Milujeme Brandnooz a už teď se těšíme na březnový box. 
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…