Přeskočit na hlavní obsah

Nákupy - sítko na čaj


Mám moc ráda čaj a tak, když jsem měla možnost vybrat si produkt ze stránek
postovnezdarma.cz nemusela jsem dlouho přemýšlet. 

Tentokrát jsem si z nabídky vybral sítko na čaj. Líbilo se mi, že je ve tvaru žáby, takže mi nejen posloužit, ale i pobaví.Není to pro mě první produkt z těchto stránek, a tak mě delší doba dodání nezaskočila. Je mi jasné, že při takovém množství produktů mají více skladů. Navíc na stránkách na dobu dodání dopředu upozorňují. Vše přišlo velmi dobře zabalené v bublinkové fólii, která sítko chránila před poškozením. 

Sítko je opravdu přesně takové jako na obrázku. Měla jsem strach, že bude problém sítko zavřít a pak znovu otevřít, ale jde to velmi jednoduše. Líbí se mi, že se dá sítko pověsit na stěny hrníčku, díky tomu se dá velmi snadno z šálku vybrat. Sítko je vyrobeno z nerezové oceli a můžete ho používat na různě velké hrníčky. Ruce žáby se dají velmi snadno roztáhnout, nebo naopak stáhnout. 

Zdroj


Mám moc ráda čaj, daleko víc mi chutná čas sypaný, popřípadě bylinkový. Bylinky si sama suším a někdy je i míchám. Mám ráda mátu, meduňku, maliník, bez, ale i kopřivu. Z kupovaných čajů miluji rooibos. Na všechny tyto dobroty sítko prostě potřebuji. Tato žába se mnou půjde do práce, kde si budu na čaji pochutnávat. 

Za produkt k recenzi děkuji stránkám postovnezdarma.cz
Produkt si můžete zakoupit ZDE


Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…