Přeskočit na hlavní obsah

Brandnooz box

Přišel mi další boxík. Načasoval si to skoro pod stromeček a udělal mi velkou radost. I pošťačka se divila, jakou jsem měla radost.Po otevření box vypadal takto. 
Byli v něm jako vždy samé dobrůtky. Moje dcera měla největší radost z brambůrek a Jumexu.


Jumex padl jako první. Dcera to nevydržela. Obal nám bude sloužit jako termoska na výlety. Dostali jsme i výborné brusinky. Já je mám moc ráda. 


Káva. Pro mě nezbytnost. Na Vánoce jsem si koupila mletou kávu na fresh pres, ale i instantní Nescafe určitě užiji. Je to jednodušší příprava a taky mi chutná. Jde taky o výbornou variantu do práce. V našem kabinetu máme jen rychlovarnou konvici a obvykle jen pětiminutovou přestávku mezi hodinami. Proto je rychlá příprava kávy pro mě životní nutností. No jo, jsem závislák. 


Už zminované brambůrky. Malá je málem snědla hned, naproti tomu přítel je chtěl schovat na Silvestra. Každý jsou úplně jiný.
Do Silvestra určitě nevydrží. Večer otevřeme a pak už nebudou. Zastávám názor, že pokud se balíček otevře, měl by se dojíst. Tedy pokud je to takováhle dobrota. 


Smetanu už jsme měli v minulém boxu. Moc nám chutnala a byla jsem spokojená i s její velikosti a balením. Dá se z něj odlít potřebné množství a uložit zpět do lednice. Křen má rád přítel. Takže i toto byla velmi dobrá volba produktů.


Zimní mix preclíčků a krekrů od Bohemie. Mňám. Navíc je to nádherný, zimně laděný obal, dokonce i tvary krekrů mají zimní ladění. Večer budeme u televize a pohádek křupat. 


Polomáčené sušenky teď asi moc nevyužijeme. Máme napečeno cukroví, ale na cesty jako svačina se určitě hodí. Horký nápoj zázvorový, jsem měla i v minulém boxíku a moc mi chutnal. Klidně ho můžu mít i příště.

Trochu mě zklamalo, že není v krabičce žádná čokoláda, ale sladkostí máme doma dost, tak to ani moc nevadí. Rozhodně mám radost z ochutnávání.

I vy si můžete objednat krabičku s dobrůtkami na ochutnání ZDE .
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…