Přeskočit na hlavní obsah

Brandnooz box

Přišel mi další boxík. Načasoval si to skoro pod stromeček a udělal mi velkou radost. I pošťačka se divila, jakou jsem měla radost.Po otevření box vypadal takto. 
Byli v něm jako vždy samé dobrůtky. Moje dcera měla největší radost z brambůrek a Jumexu.


Jumex padl jako první. Dcera to nevydržela. Obal nám bude sloužit jako termoska na výlety. Dostali jsme i výborné brusinky. Já je mám moc ráda. 


Káva. Pro mě nezbytnost. Na Vánoce jsem si koupila mletou kávu na fresh pres, ale i instantní Nescafe určitě užiji. Je to jednodušší příprava a taky mi chutná. Jde taky o výbornou variantu do práce. V našem kabinetu máme jen rychlovarnou konvici a obvykle jen pětiminutovou přestávku mezi hodinami. Proto je rychlá příprava kávy pro mě životní nutností. No jo, jsem závislák. 


Už zminované brambůrky. Malá je málem snědla hned, naproti tomu přítel je chtěl schovat na Silvestra. Každý jsou úplně jiný.
Do Silvestra určitě nevydrží. Večer otevřeme a pak už nebudou. Zastávám názor, že pokud se balíček otevře, měl by se dojíst. Tedy pokud je to takováhle dobrota. 


Smetanu už jsme měli v minulém boxu. Moc nám chutnala a byla jsem spokojená i s její velikosti a balením. Dá se z něj odlít potřebné množství a uložit zpět do lednice. Křen má rád přítel. Takže i toto byla velmi dobrá volba produktů.


Zimní mix preclíčků a krekrů od Bohemie. Mňám. Navíc je to nádherný, zimně laděný obal, dokonce i tvary krekrů mají zimní ladění. Večer budeme u televize a pohádek křupat. 


Polomáčené sušenky teď asi moc nevyužijeme. Máme napečeno cukroví, ale na cesty jako svačina se určitě hodí. Horký nápoj zázvorový, jsem měla i v minulém boxíku a moc mi chutnal. Klidně ho můžu mít i příště.

Trochu mě zklamalo, že není v krabičce žádná čokoláda, ale sladkostí máme doma dost, tak to ani moc nevadí. Rozhodně mám radost z ochutnávání.

I vy si můžete objednat krabičku s dobrůtkami na ochutnání ZDE .
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…