Přeskočit na hlavní obsah

Brandnooz box

Na konci měsíce se už tradičně těšíme na novinky v BRANDNOOZ BOX. Moc ráda rozbaluji krabici a objevuji novinky a dobrůtky. Tento měsíc jsem na rozbalování byla sama. Přítel byl v práci a dcera venku s kamarády, tak jsem nelenila a všechno nafotila, co šlo ochutnala a nic jsem jim nenechala. 

No dobře, tak jsem jim něco nechala, ale nemusela jsem. 


Tohle na mě vykouklo po otevření krabice. Bylo mi jasné, že brambůrky, byť nesolené, padnou do oka moji dceři a tak jsem ji je nechala. Taky že hned po příchodu domů, po sáčku sáhla. My jsme mohli být rádi že nám trochu dala na ochutnání.

Upřímně mi moc nechutnali, dcera si je pochvalovala, ale já jsem zvyklá na slanou chuť brambůrků a tyhle se mi zdály bez chuťi. Myslím si, že si svoje spotřebitele najdou, ale já je vyhledávat nebudu. Cena je 24,90 kč.

 Je doba grilování a  protože my máme doma nový gril, tyto marinády mi udělali ohromnou radost. Grilování miluju, sedneme si venku a budeme baštit dobroty. Cena je 18,90 kč


 Mentos už Brandnooz boxu byl, nejvíc nám chutnala verze s bílou čokoládou, ale i chuť shakies je moc dobrá. Rozhodně nezklamala. Zůstane na seznamu nákupů. Cena 17,90 kč

Corny tyčinky má u nás doma nejraději dcera. U nás celkově cereální tyčinky kupujeme často. je to ideální svačina i pro přítele do práce. Nejraději máme ovocné a oříškové příchutě. Cena 24,90 kč.Keču je super. Spak máme rádi a vzhledem k tomu, že přítel je schopný si dát kečup k jakémukoli jídlu a to ve velkém množství, využijeme ho beze zbytku. Možná by byla lepší varianta jemně pálivý, ale i tento jemný se u nás určitě neztratí. Cena 42,90 kč.


Musli - je jich teda pořádná krabice. Já je miluji, tuhle značku sice neznám, ale moc se na ně těším. 40 procent ovoce, teda. Líbí se mi, že neobsahuje žádný dodatečný cukr. Pro mě je většina značek dost sladká a tak si je mixuji sama. Cena 115 kč


Capri- sone padlo do oka moji dceři. Hned ho popadla a jestli prý může. Já jsem sice chtěla, aby si ho nechala do školy, ale to ona ne a hned ho taky vypila. Tyhle různé pitíčka má moc ráda, ale já je moc často nekupuji zdají se mi přeslazené. Značku Capri-sone známe a máme rádi. Nová příchuť nám chutná a určitě ji zase někdy koupíme. cena 9,90 kč.


Další byl v boxu ovocný odalkoholizovaný cider. Já tyhle nápoje moc nemusím, ale mému příteli moc chutnají. Vychlazený je prý velmi dobrý. Raději by sice v boxu viděl pivo, ale i tahle flaška ho potěšila. Cena 19,90 kč.


A tady už je celý box a všechny dobrůtky pospolu. Naštěstí jsem byla sama doma a tak jsem měla čas v klidu je vyfotit. Nemusela jsem nikoho přemlouvat, aby nic ještě nejedl atd..A co vy, která dobrůtka se vám líbí nejvíc? 
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…