Přeskočit na hlavní obsah

Brandnooz box

Na konci měsíce se už tradičně těšíme na novinky v BRANDNOOZ BOX. Moc ráda rozbaluji krabici a objevuji novinky a dobrůtky. Tento měsíc jsem na rozbalování byla sama. Přítel byl v práci a dcera venku s kamarády, tak jsem nelenila a všechno nafotila, co šlo ochutnala a nic jsem jim nenechala. 

No dobře, tak jsem jim něco nechala, ale nemusela jsem. 


Tohle na mě vykouklo po otevření krabice. Bylo mi jasné, že brambůrky, byť nesolené, padnou do oka moji dceři a tak jsem ji je nechala. Taky že hned po příchodu domů, po sáčku sáhla. My jsme mohli být rádi že nám trochu dala na ochutnání.

Upřímně mi moc nechutnali, dcera si je pochvalovala, ale já jsem zvyklá na slanou chuť brambůrků a tyhle se mi zdály bez chuťi. Myslím si, že si svoje spotřebitele najdou, ale já je vyhledávat nebudu. Cena je 24,90 kč.

 Je doba grilování a  protože my máme doma nový gril, tyto marinády mi udělali ohromnou radost. Grilování miluju, sedneme si venku a budeme baštit dobroty. Cena je 18,90 kč


 Mentos už Brandnooz boxu byl, nejvíc nám chutnala verze s bílou čokoládou, ale i chuť shakies je moc dobrá. Rozhodně nezklamala. Zůstane na seznamu nákupů. Cena 17,90 kč

Corny tyčinky má u nás doma nejraději dcera. U nás celkově cereální tyčinky kupujeme často. je to ideální svačina i pro přítele do práce. Nejraději máme ovocné a oříškové příchutě. Cena 24,90 kč.Keču je super. Spak máme rádi a vzhledem k tomu, že přítel je schopný si dát kečup k jakémukoli jídlu a to ve velkém množství, využijeme ho beze zbytku. Možná by byla lepší varianta jemně pálivý, ale i tento jemný se u nás určitě neztratí. Cena 42,90 kč.


Musli - je jich teda pořádná krabice. Já je miluji, tuhle značku sice neznám, ale moc se na ně těším. 40 procent ovoce, teda. Líbí se mi, že neobsahuje žádný dodatečný cukr. Pro mě je většina značek dost sladká a tak si je mixuji sama. Cena 115 kč


Capri- sone padlo do oka moji dceři. Hned ho popadla a jestli prý může. Já jsem sice chtěla, aby si ho nechala do školy, ale to ona ne a hned ho taky vypila. Tyhle různé pitíčka má moc ráda, ale já je moc často nekupuji zdají se mi přeslazené. Značku Capri-sone známe a máme rádi. Nová příchuť nám chutná a určitě ji zase někdy koupíme. cena 9,90 kč.


Další byl v boxu ovocný odalkoholizovaný cider. Já tyhle nápoje moc nemusím, ale mému příteli moc chutnají. Vychlazený je prý velmi dobrý. Raději by sice v boxu viděl pivo, ale i tahle flaška ho potěšila. Cena 19,90 kč.


A tady už je celý box a všechny dobrůtky pospolu. Naštěstí jsem byla sama doma a tak jsem měla čas v klidu je vyfotit. Nemusela jsem nikoho přemlouvat, aby nic ještě nejedl atd..A co vy, která dobrůtka se vám líbí nejvíc? 
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…