Přeskočit na hlavní obsah

Brandnooz box

A je tu první letošní BRANDNOOZ BOX.
Už týden jsem čelila dotazům od mé dcery, kdy už prý přijde. Poctivě prohledávala schránku, jestli v ní náhodou není lístek, že máme box na poště. Dnes, jsem přišla domů a boxík na mě už čekal. Přítel ho před dcerou zatajil a tak zůstal neotevřený a já měla jistotu, že malá zatím nic "neochutnala". 

Samozřejmě mi při rozbalování a focení asistovala. Nemohla se dočkat, až bude moc chutnat. Tentokrát přišlo deset produktů a moje zlatíčka si je hned hezky rozdělila. Naštěstí zůstalo i něco pro mě. 


První zmizely Mentosky, tentokrát novinka MENTOS CHOCO.  Moc nám chutnaly. Jsou s čokoládou a karamelem. Tři ze tří hlasů získaly ty s bílou čokoládou. Byly malinko lepší. Rozhodně hned jak je potkáme v obchodě, skončí u nás v košíku. Jsou opravdu moc dobré. Cena za jedny je 19.90.

Ricola švýcarské bombóny bez cukru s meduňkovou příchutí. Jsou moc dobré a navíc nemusím mít špatné svědomí, z toho že mlsám. Hned jsem si dala krabičku do kabelky. Meduňka je moje oblíbená bylinka, často si vařím čaj a teď si je můžu dát, třeba když mě studenti ve škole zlobí. Cena 29.90Pro mě nej z balíčku je Mixitka bez lepku. Je pravda, že už ji znám. Tuto příchuť višně a mandle mám nejraději. Je trochu kyselá a navíc mandle krásně křupou. Pokud jedu na delší cestu, beru si mixitku vždy s sebou. Je malá, nezabere moc místa a dokonale zažene hlad. Cena 39,-


Tady se tentokrát box moc netrefil. Polivky z pytlíku nekupuji a nevařím a to nejen proto, že nesmím lepek. Nechám je ve skříni pro přítele. Až odjedu na prázdniny za mámou může si je uvařit. Cena za jednu je 24,90


Jíška od Vitany. Věřím, že je moc dobrá, moje máma na ní nedá dopustit, ale já ji opět nepoužívám a to hlavně díky mojí celiakii. Musela bych vařit jen pro moje zlatíčka a nesměla bych ochutnávat. Proto jíška poputuje za mámou. Cena 29,90


Šumivé víno, z toho mám radost. Jen by ta flaška mohla být malinko větší. Přišlo roztomilé balení 0,2 l, ale obávám se, že nám to nebude stačit. :-) Víno mám ráda spíš já, ale rozhodně se rozdělím. Cena za 0.7 litru 139,- Po vychlazení ochutnáno a je vážně moc dobré. Jen já mám raději suché víno.


Pivo udělalo radost mému příteli. Prohlásil, že si ho nechá na zvláštní příležitost, to v překladu znamená, dá si ho po sobotním obědu k televizi. Cena 11.90


Pure jablko. Tuto šťávu už jsme doma měli. Moc nám chutnala a tak si ji dcera zabavila pro sebe. Moc jsem neprotestovala, pije aspoň něco zdravého a dobrého. Cena 27,90


Když jsme se domlouvali, co bylo v boxu nejlepší, každý z nás měl svého favorita. Prostě jsme se neshodli. Dcera hlasovala pro Mentos, já pro Mixitku a přítel pro Březňák. Aspoň si vše hezky rozdělíma a nehádáme se.

Pokud by jste chtěli taky zažívat každý měsíc radost z dobrot v boxíku, můžete si je objednat ZDE .

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…