Přeskočit na hlavní obsah

Aussie -vlasová kosmetika

Značka vlasové kosmetiky Aussi je na internetu velmi vychvalovaná. Mě před časem přišla sada šampón, kondicionér a maska této značky, varianta REPAIR MIRACLE. Jde o sadu na neposlušné vlasy a masku na poškození vlasy. Hned po rozbalení jsem byla překvapena opravdu krásnou vůní. U krému nemám ráda, pokud jsou příliš parfemované, ale u šampónu jemná vůně potěší. Zdá se mi, že čím déle výrobky používám, tím víc mi voní.


Během mého testování, jsem se snažila najít co nejvíc informací o této značce a konkrétně o této variantě. Na značku jsem našla plno kladných recenzí, konkrétně tuto variantu, ale moc lidí nezná. Už teď můžu prozradit, že jsem s ní byla maximálně spokojená

Nejprve si vezmeme to nejlepší, tříminutovou masku na vlasy. 

Firma píše, že jde o vysoce účinný kondicionér pro intenzivní péči o poškozené vlasy. Hloubková tříminutová maska na poškozené vlasy z vašich suchých roztřepených a jinak nezdravě působících vlasů za pouhé tři minuty učiní zázračně krásné kadeře.  

Značka Aussi se specializuje na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky pro zákazníky všech věkových kategorií. Maska obsahuje meduňku lékařskou - nazývanou také balm mint - jde o léčivou rostlinu obsahující velké množství vlasům prospěšných silic, tříslovin a minerálních látek. 

Já jsem z účinků masky byla velmi nadšená. Mám dlouhé vlasy, proto často používám různé masky a balzámy, kůry a olejíčky. Přesto jsem s nimi nikdy nebyla tak spokojená. Vlasy si mi daleko víc lesknou, dobře se mi rozčesávají a nekroutí se mi tolik. Většinou nosím vlasy sepnuté, protože nejsem spokojená s jejich vzhledem, ale při používání této masky, mám chuť je mít pořád rozpuštěné a i moje okolí si všimlo změny. 
Použití je velmi jednoduché a rychlé - nanesu hustou masku a nechám opravdu jen ty tři minuty (čas teda neměřím, ale odhadem). Na víčku je nálepka, kterou když odlepíte, nemusíte víčko odšroubovat, pak už se bohužel nedá znovu nalepit a tak jsem ji raději neodlepovala, a když potřebuji použít odšroubuji celé víčko. Uzávěr mi celkem vyhovuje, odeberu si jen tolik kolik potřebuji. Nezůstává nic navíc, jako z dávkovače.


Šampón na neposlušné vlasy. Mě se vlasy celkem dost mastí a tak si je musím umývat často a šampó použiji dvakrát po sobě. Nanesu, umyji opláchnu a pak ještě jednou. U tohoto šampónu jsem si zvykla umývat pouze jednou. Při prvním použití jsem byla nešťastná, jak jsem měla po umití vysušené vlasy )před nanesením kondicionéru). Byly až přesušené, říkala jsem si jak tohle teda rozčešu, ale po použití kondicionéru, bylo všechno úplně v pořádku. Vlasy se mi tolik nemastí a daleko snadněji se upravují. 
Otevírání je tentokrát vymyslené skvěle. Stačí zmáčknout víčko a odebrat potřebné množství. Ideální do sprchy, kde se vám nechce nic šroubovat. Kondicionér, mi opět vyhovuje. Otevírání má stejné jako šampón. Vlasy jsou po něm výborně ošetřené a dají se lehce upravit. Můžu říct, že jsem opravdu spokojená. Značka AUSSIE je pro mě od teď nejoblíbenější vlasová kosmetika. Doporučuji ji všem. Možná by značka mohla odstranit tu nálepku na víčku masky a nechat jen šroubovací víčko. To by byla jediná výtka, kterou mám. Protože jsem dostala celou sadu k recenzi, musela jsem cenu hledat na internetu. Pohybovala se podle různých eshopů kolem 130 korun za šampón na kondicionér a masku jsem našla za 149,- korun nejlevněji. Pokud porovnáte cenu a účinek, je to rozhodně velmi dobrá investice. 


Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…