Přeskočit na hlavní obsah

Brannoz box

Dnes jsem tu s článkem o dalším boxíku, který mi přišel v červenci. Tentokrát jsem z něj tak nadšená nebyla. Naproti tomu, moje dcera byla spokojena velmi. Každá jsme holt jiná a máme rády jiné věci.

Já nejsem moc typ na oplatky, sušenky a krekry. Za to moje Klárka je má moc ráda a tak jsem tentokrát zkoušení nechala na ní. Byla z toho nadšená, to si můžete domyslet.

Největší položkou v tomto boxíku byly cereálie. Různé druhy cereálií od nestlé známe a Klarka je má ráda k snídani. Tato novinka je bez příchuťe, nejsou přeslazené a krásně křupou. Vzhledem k tomu, že v létě na tolik sladkého nemáme chuť, jde o příjemnou variantu. Cena 89,90 kč.


Další dobrútkou bylo Oreeo. Tyto čokoládové sušenky má Klárka moc ráda. Bereme je s sebou na výlety jako výbornou svačinku. Jsou v praktickém balení po čtyřech kouscích, což je přesně malá porce. Cena 34,90 kč.


A je tu další sladká dobrůtka, Milka sensations. jedli jsme je za studena, ale nejlepší jsou mírně ohřáté. Čokoláda se krásně roztíká, je teploučká, a když si k tomu dáte na snídani kakao, je to nejlepší dobrota z boxu. Cena 39,90.A jdeme na slané dobrůtky. Krekry TUC známe a občas kupujeme, buď k vínu, nebo i jen tak k televizi. Nová příchut Sweet chili nám moc chutnala. Jsou daleko lepší než klasicky slaná varianta. cena je 19,90. 


Dále v boxu bylo koření na steak. V létě se hodně griluje a i my jsme si konečně pořídili velký gril. Koření jsme hned vyzkoušeli a bylo výborné. Hrubě mleté koření je na steaku výborné. Cena 22,90.


Knedlíčková polévka v boxu, bylo hezké překvapení. Já mám raději polévky domácí, ale občas se stane, že nejsem doma a je potřeba něco jednoduchého a rychlého na přípravu. Tuhle polévku zvládla uvařit i Klárka a byla celkem dobrá. Možná mě překvapila cena 39,90.


Další položkou v krabičce je dresing. V létě si rádi děláme saláty, kolikrát je používám místo přílohy k masu, ale někdy i jen tak. Proto jsem ocenila tento dresink. Je to rychlé, snadno použitelné a chutné. Nemusím dlouze přemýšlet nad zálivkou. Cena 39,90.


Nakonec musím zhodnotit tento blog jako docela ucházející. Je tam víc věcí pro moji dceru než přímo pro mě. Někdy v  boxu bývají věci, které z obchodu už známe, ale tentokrát jsme dostali věci, které jsme neznali a rádi jsme je ochutnali.


Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…