Přeskočit na hlavní obsah

Brandnooz

A máme tu opět boxík plný dobrůtek - Brandnooz box. Tentokrát se mi zdál obzvlášť dobře sestavený.


V rámci tohoto boxu je plno receptů na pečení. Moc mě zaujali hlavně pečené langoše, ty určitě vyzkouším. Recept je jednoduchý a nemusím trávit hodiny v kuchyni.


A abych mohla v klidu zkoušet recepty, v boxu byla mouka i sušené droždí. Tohle droždí znám a občas ho používám, ale značku mouky - Babiččína volba- jsem ještě nezkoušela. Jsem zvědavá, jestli je opravdu lepší. Cena mouhy je 23,90, což se mi zdá  celkem dost. 


  Zlatý klas na přípravu krémů a náplní. Vyzkouším - moje dcera má za pár dní narozeniny a já budu péct dorty. Ano, množné číslo. Moje dcera chce dorty rovnou dva. Není vůbec skromná. :-) Čaje na výrobu ledového čaje. Je horko a tyhle dobrůtky se nám budou hodit. Zatím jsme vyzkoušeli citrónový s limetkou a moc nám chutnal. Dali jsme si plno ledu a chuť byla super. bála jsem se, že se čaj dostatečně nevylouhuje do studené vody, ale nemusít emít strach. Čaj je tmavý a dostatečně silný.


Haribo mňamky. Musím je nechat dcerušce, snažím se přes léto trochu zhubnout a oni mi pošlou takové dobroty.


Fidorky jsou oblíbená svačinka naší dcery. Nevím jestli ji bude chutnat kávová. Za to žvíkačky Chupa chups jí budou chutnat určitě. Vyzkoušíme udělat co největší bublinu. Možná bychom mohli uspořádat soutěž o největší bublinu. 


Bebe na měkko už v boxu bylo, Klarce moc chutnalo, ale tentokrát ho dostane Jirka na svačinku do práce. Taky si ji zaslouží. 


Poslední dobou si cider kupujeme často. Takže jsem tuto plechovku v boxu viděli moc rádi. Moc nám chutnal. Takže s velkou pravděpodobností zase koupíme. Cena 19,90 kč.


Na tento kolový nápoj jsem byla moc zvědavá, takže jsme ho ochutnali jako první. Není tak sladký jako klasická kola, což mi vyhovuje. Je osvěžující a chutnal nám oboum. Já osobně pivo nepiju, ale tahle kombinace chmelu a koli byla příjemná.


 Sirupy Jupí jsou na našem nákupním seznamu často, tahle novinka nám taky moc chutnala. meloun, limetka a máta je vážně super kombinace.Hořčici já moc nemusím, ale můj přítel má dijonskou moc rád a tak se u nás taky velmi dobře využije.


Tyčinky jsou u nás taky velmi oblíbené. Navíc se budou hodit na  oslavu. Je s nimi docela zábava, dají se s nimi dělat kusy, hrát hry...


Všechno dohromady. Tentokrát jsem byla z boxu opravdu nadšená, prostě samá dobrůtka.

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…