Přeskočit na hlavní obsah

Nákupy Šífónová košile


Tentokrát jsem nakupovala na stránkách postovnezdarma.cz košili. Pokaždé, když si na těchto stránkách něco objednám, jsem zvyklá na trochu delší dobu dodání. Jde o to, že zboží posílají z různých skladů a tak to déle trvá. Tím, že s dobou dodání počítám, nějak zásadně mi nevadí. Na dobré věci si ráda počkám.V tomto případě, byla ale doba dodání opravdu velmi dlouhá. Proto jsem si mohla ověřit, jak tato stránka vyřizuje reklamace. 


Když zboží nedošlo ani po dvou měsících, reklamovala jsem svou objednávku. Reakce byla prakticky okamžitá. Dostala jsem různé možnosti vyřízení mého problému. Já si vybrala, že chci zboží poslat opakovaně. O košili jsem opravdu stála. Potřebuji trošku formálnější oblečení do práce a tahle košile je moc krásná.Takže sice s pořádným zpožděním, ale přesto zboží dorazilo v pořádku. Košile je opravdu parádní. její barva je stejně výrazná jako na fotkách, nekrčí se, a pohodlně se nosí. Sice začíná léto a s ním i velké horko, ale v košili není takové teplo, jak by se mohlo zdát. Má spíš chladivý efekt, díky materiálu, ze kterého je vyrobená.


Na stránkách mají na výběr z pěti barev. Pro mě byla modrá jasnou volbou. Je to moje nejoblíbenější barva. Nebudu alespoň vypadat šedě a nezajímavě. Do práce většinou nosím barvy jako černá, šedá, bílá.... Tahle košile bude pro mě velká změna. Moc se těším, až si ji zítra vezmu a budu poslouchat komplimenty :-).


Košili, stejně jako stránku postovnezdarma.cz můžu opět doporučit a děkuji za jednoduché vyřízení moji reklamace. 

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…