Přeskočit na hlavní obsah

Brandnooz box MEN BOX

Už delší dobu k nám nedorazil nový boxík s dobrotami. Když jsem ale dostala upozornění na speciální box pro muže - MEN BOX,  neváhala jsem a objednala ho. Chtěla jsem tím udělat radost svému příteli, který má rád dobroty, ale i kosmetika se mu bude hodit. 


 Tentokrát se jim složení boxu opravdu povedlo. Navíc odjíždím na týden pryč a takto jsem zajistila pro přítele takovou malou kompenzaci. Nebude mu tolik vadit, že nebudu vařit ani péct dobrůtky a večery bude trávit sám.

A jdeme na obsah krabice. Jako dobrůtky k večernímu sledování televize se budou hodit Kotlíkové brambůrky- Bohemia. My jsme dostali variantu sladké chilli. Je to skutečně dorota, koření je namíchané výborně. Cena v obchodech - 49,90 za 120g. Trošku dražší, ale opravdu moc dobré.
Hradecké tyčinky Canto - tyto tyčinky jsou  skvělé. Líbí se mi jejich velikost. Cena - 16,90 kč.


Kečup Spak známe a je to jedna ze dvou značek kečupů, které pravidelně kupujeme. Variantu curry jsme ještě neochutnali. Myslím, že ji nejvíc ocená dcera, která může mít curry skoro ve všem. Ochutnáme při nejblížším grilování. Cena je 44,90 za 500g. 


 Maggi Špagety bolognese -ideální pro mého přítele, který nerad tráví čas přípravou jídla. Raději si dá housku, než aby si usmažil řízek. Tím, že odjíždím, je to ideální varianta jeho jídla. Cena je 34,90 kč. V boxu byli rovnou dvě balení.


 Další dobrotou na naše grilování je Original BBQ sauce od Hellmanns. Dáme si ji k pořádnému kusu grilovaného masa. Je doba grilovaček a my jsme si loni koupili krásný gril, tak omáčku pořádně využijeme. Cena - 49,90 kč.


V krabici byla taky kosmetika pro muže od značky DOVE. Jde o sprchový gel Men Care Minerals Sage. Voní opravdu nádherně, navíc prý hydratuje pokožku. Cena - 72,90 kč Ve stejné vůni je tu navíc antiperspirant. Přítel bude krásně vonět. Cena - 84,90 kč.


 Další položkou v seznamu je ledový čaj Ahmad Tea - ten už jsme v krabici byl a moc nám chutnal. Jen nás trochu odrazuje cena 79 kč. Když si ale spočítám, že je tam 20 ks, tak se to celkem dá. Připravuje se bez vaření a je opravdu výborný. 


Když jsem vybalila Fidorky, měl z nich přítel velkou radost. Nevím jestli dokážu ukořistit alespoň jednu pro dceru. Jsou u nás velmi oblíbené. V boxu jsou rovnou tři. Limitovaná edice představuje Fidorky jako medaile. Bronzová medaile je oříšková příchuť. stříbrná medaile je kokosová příchuť a zlatá je čokoládová příchuť. Cena je 10,90 kč.


 Pivo nemůže v boxu chybět, tentokrát jde o Svijanský prémiový ležák. Pivo není moje parketa, takže posouzení nechám na nějakém větším odborníkovi. Cena 14,90 kč.


Semtex - energetické drinky domů nekupujeme. Já se dotuji kávou a přítel čajem. Přesto se někdy opravdu hodí. Například příteli při nočním výjezdu. Proto i tuto položku vítám. Cena - 29,90 kč.


Myslím si, že tentokrát byl obsah krabice opravdu výborně vyplněn. Vše se nám to hodí. Chtěla bych, aby byla udělaná edice i pro ženy. Mohla by tam být nějaká čokoláda, káva, krém, nebo deodorant a taky nějaké bombóny do kabelky. To by bylo super. 


Pokud vás box zaujal, můžete si taky udělat každý měsíc radost. Objednávky můžete směřovat sem .
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…