Přeskočit na hlavní obsah

Brandnooz box MEN BOX

Už delší dobu k nám nedorazil nový boxík s dobrotami. Když jsem ale dostala upozornění na speciální box pro muže - MEN BOX,  neváhala jsem a objednala ho. Chtěla jsem tím udělat radost svému příteli, který má rád dobroty, ale i kosmetika se mu bude hodit. 


 Tentokrát se jim složení boxu opravdu povedlo. Navíc odjíždím na týden pryč a takto jsem zajistila pro přítele takovou malou kompenzaci. Nebude mu tolik vadit, že nebudu vařit ani péct dobrůtky a večery bude trávit sám.

A jdeme na obsah krabice. Jako dobrůtky k večernímu sledování televize se budou hodit Kotlíkové brambůrky- Bohemia. My jsme dostali variantu sladké chilli. Je to skutečně dorota, koření je namíchané výborně. Cena v obchodech - 49,90 za 120g. Trošku dražší, ale opravdu moc dobré.
Hradecké tyčinky Canto - tyto tyčinky jsou  skvělé. Líbí se mi jejich velikost. Cena - 16,90 kč.


Kečup Spak známe a je to jedna ze dvou značek kečupů, které pravidelně kupujeme. Variantu curry jsme ještě neochutnali. Myslím, že ji nejvíc ocená dcera, která může mít curry skoro ve všem. Ochutnáme při nejblížším grilování. Cena je 44,90 za 500g. 


 Maggi Špagety bolognese -ideální pro mého přítele, který nerad tráví čas přípravou jídla. Raději si dá housku, než aby si usmažil řízek. Tím, že odjíždím, je to ideální varianta jeho jídla. Cena je 34,90 kč. V boxu byli rovnou dvě balení.


 Další dobrotou na naše grilování je Original BBQ sauce od Hellmanns. Dáme si ji k pořádnému kusu grilovaného masa. Je doba grilovaček a my jsme si loni koupili krásný gril, tak omáčku pořádně využijeme. Cena - 49,90 kč.


V krabici byla taky kosmetika pro muže od značky DOVE. Jde o sprchový gel Men Care Minerals Sage. Voní opravdu nádherně, navíc prý hydratuje pokožku. Cena - 72,90 kč Ve stejné vůni je tu navíc antiperspirant. Přítel bude krásně vonět. Cena - 84,90 kč.


 Další položkou v seznamu je ledový čaj Ahmad Tea - ten už jsme v krabici byl a moc nám chutnal. Jen nás trochu odrazuje cena 79 kč. Když si ale spočítám, že je tam 20 ks, tak se to celkem dá. Připravuje se bez vaření a je opravdu výborný. 


Když jsem vybalila Fidorky, měl z nich přítel velkou radost. Nevím jestli dokážu ukořistit alespoň jednu pro dceru. Jsou u nás velmi oblíbené. V boxu jsou rovnou tři. Limitovaná edice představuje Fidorky jako medaile. Bronzová medaile je oříšková příchuť. stříbrná medaile je kokosová příchuť a zlatá je čokoládová příchuť. Cena je 10,90 kč.


 Pivo nemůže v boxu chybět, tentokrát jde o Svijanský prémiový ležák. Pivo není moje parketa, takže posouzení nechám na nějakém větším odborníkovi. Cena 14,90 kč.


Semtex - energetické drinky domů nekupujeme. Já se dotuji kávou a přítel čajem. Přesto se někdy opravdu hodí. Například příteli při nočním výjezdu. Proto i tuto položku vítám. Cena - 29,90 kč.


Myslím si, že tentokrát byl obsah krabice opravdu výborně vyplněn. Vše se nám to hodí. Chtěla bych, aby byla udělaná edice i pro ženy. Mohla by tam být nějaká čokoláda, káva, krém, nebo deodorant a taky nějaké bombóny do kabelky. To by bylo super. 


Pokud vás box zaujal, můžete si taky udělat každý měsíc radost. Objednávky můžete směřovat sem .
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…