Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. 
Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myšlenky. My jsme moc rádi rozdávali modra na výletech, při cestách do práce, v knihovnách atd.


Důležité je, k moudru přidat hashtag #moudrazknih2017Pokud pak budete chtít přidávat na sociální sítě fotografii svých mouder nebo citátů, které jste objevili, pod tímto označením ho všichni mohou najít.Tento projekt není můj nápad. Vymysleli jej holky z blogu KNIHY NEKOUŠOU a WHATS JANE READ, více informací o původním projektu najdete zde. Já jsem se rozhodla ho oživit a tím se trochu pobavit. Venku začíná být krásně a to je doba výletů a procházek, ideální pro rozdávání mouder. 
Tak se pojďme bavit a rozdávat a hledat svoje moudra.
 Já s rozdáváním začnu hned zítra. 

Doufám, že se ke mně přidáte a zažijeme trochu legrace. 

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Oldřich z Chlumu román a skutečnost

Kluk na větvi