Přeskočit na hlavní obsah

Vánoční Brandnooz box

Vánoční Brandnooz přišel už ve čtvrtek. Jenže celý pátek jsme strávili v Praze procházením trhů, kostelů, obchodů, kaváren atd, nebyl čas rozbalit a nafotit dobroty, které v krabici byly. 
Vánoce jsou svátky, ke kterému jídlo neodmyslitelně patří. Pečeme, vaříme, mlsáme a přibíráme. Navíc sedíme u televize a sledujeme pohádky a vánoční pořady. No není to skvělé. Pokud do svého programu zahrnete i pravidelné procházky, návštěvu nějaké té kultury, pak si myslím, že pár dní klidu nikomu neublíží. 

 Tak copak dobrého tu máme?

Mentos karamel a čokoláda. Pro nás jeden s nejoblíbenějších produktů, které v boxu jsou. Kupuje si je občas i v obchodě.  Cena je uvedena 19,90, nám se povedlo je koupit i v akci za 16,90 kč.

Mysli tyčinka Emco s ořechy. navíc tyčinka je bez lepku, takže ji nikomu z rodiny nedám a nechám si ji sobecky pro sebe. Cena je 13,90 kč.

Chupa chups lízátko má nejraději moje dcera. Tak budu hodná maminka a lízátko ji nechám. :-)
Cena je 7,90 kč.

Sušené pekařské droždí se mi bude určitě hodit. Jsou Vánoce a já budu určitě něco dobrého péct. Vánočku si sice přítel pro jistotu koupil hotovou, ale buchty nebo housky určitě upeču. Cena je 5 kč.Bohemia Solené - brambůrky k Vánocům patří. Budeme koukat na pohádky a až nám přestane chutnat cukroví, sáhneme po něčem slaném. Bohemia brambůrky jsou určitě nejlepší. Cena 24,90 kč.Kysané zelí Machland - kysané zelí na spravení chuťi je taky výborné. Ještě nevím co z něho udělám. Jestli bude lepší zelňačka, nebo třeba bramborové knedlíky s uzeným. No třeba nechám hlasovat. Cena 19,90 kč.

Vitana poctivá majonéze - tak o tom nebudu dumat. Majonéza a bramborový salát k Vánocům patří. Já ho vždy dělám celý kýbl. Přítel ho má rád nejen k obědu nebo večeři, ale klidně si ho dá i na snídani. Cena majonézy 24,90 kč.

Extra rybízový džem. Ten mám nejraději, je sladký a zároveň kyselí. Prostě dobrota, třeba namazaný na vánočku. Cena je 69,90 kč.
Mouka Naše zlatka - je to mouka s vyšším obsahem lepku, díky tomu těsto mnohem lépe kyne, nelepí a netrhá se. Takže pečení s ní jde skoro samo. Cena je 15 kč.

Zátkovy vaječné těstoviny. V našem boxu jsme našli vlasové nudle. Máme je rádi do polévky. Cena 39,90 kč.
Milka Sensation- Jsou to křupavé sušenky s kousky čokolády a lahodnou čokoládovou náplní. Navíc se dají ohřát a pak jsou ještě lepší. Cena 39,90 kč.


V boxu byla ještě Pepsi, kterou máme moc rádi. Zvláště, když do ní přítel přidá trochu rumu, je to lahůdka. Cena 21,90 kč.

Celý obsah : 


S celkovým obsahem krabice jsme tentokrát velmi spokojení. Máme tam dobroty, ale i praktické věci. Vlastně úplně vše využijeme, nic není navíc.
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Moudra z knih 2017

V roce 2015 jsem se zapojila do projektu MOUDRAZKNIH.  Projekt nás neskutečně bavil. Všude jsme ukrývali lístečky s pečlivě vybranými úryvky z knih. Někdy jsme měli štěstí a mohli jsme pozorovat lidi, kteří je najdou a jejich reakce. Proto jsem se rozhodla projekt opět rozjet. Pokud máte rádi knihy, možná se vám některé věty  zažerou pod kůži. Já si je zapisuji do sešitu, který mám speciálně na citáty. Občas se mi hodí, když píšu věnování do darované knihy, nebo posílám dopis a chci přidat vhodný citát. Teď jsem našla nové využití. Moudra z knih. Pokud se vám stane, že narazíte na nějaký citát, který se vám z nějakého důvodu líbí, dáte si tu práci a napíšete ho na kousek papíru. Jestli použijete počítač a text vytisknete, nebo ho napíšete ručně je už zcela na každém z vás. Hlavní je citát převést do papírové podoby a předat ho dál. Můžete ho nechat na lavičce v parku, v nákupním košíku, dát ho do náhodně vybrané schránky, vše je jen na vás. Jde o to se podělit o kousek knihy, nebo myš…

Soutěž

Tento můj blog už je tady dva roky. Za tu dobu jsem se díky němu podívala na spoustu zajímavých míst, zjistila plno užitečných informací a seznámila se se spoustou inteligentních a nápaditých lidí. Díky těmto stránkám se doslova změnil můj život.

Protože nedávno na počítadle naskočilo 100 000 shlédnutí, dám do soutěže rovnou tři knihy  - jde o takovou malou odměnu pro mé čtenáře. Takže mohou vyhrát rovnou tři z vás.

A o které knihy co se tedy hraje?

První knihou v soutěži je Sběratel mušlí - od Anthony Doerr. Jde o knihu povídek, které vás chytnou za srdce. Rozhodně nejde o titul, na který rychle zapomenete. Jednotlivé osudy si budete přehrávat v hlavě i dlouho po přečtení. Recenzi na knihu si můžete přečíst ZDE


Druhá kniha, kterou můžete vyhrát je Zázrak v plechovce, napsal C.D. Payne. Jde o knihu plnou vtipu a zábavy. Rozhodně se s ní nudit nebudete. Recenzi na ni najdete ZDE

Poslední - třetí knihou je Ryba jménem Ian od Bradley Somer. Kniha zachycuje okamžiky života lidí, kteří bydlí…