Přeskočit na hlavní obsah

Vánoční Brandnooz box

Vánoční Brandnooz přišel už ve čtvrtek. Jenže celý pátek jsme strávili v Praze procházením trhů, kostelů, obchodů, kaváren atd, nebyl čas rozbalit a nafotit dobroty, které v krabici byly. 
Vánoce jsou svátky, ke kterému jídlo neodmyslitelně patří. Pečeme, vaříme, mlsáme a přibíráme. Navíc sedíme u televize a sledujeme pohádky a vánoční pořady. No není to skvělé. Pokud do svého programu zahrnete i pravidelné procházky, návštěvu nějaké té kultury, pak si myslím, že pár dní klidu nikomu neublíží. 

 Tak copak dobrého tu máme?

Mentos karamel a čokoláda. Pro nás jeden s nejoblíbenějších produktů, které v boxu jsou. Kupuje si je občas i v obchodě.  Cena je uvedena 19,90, nám se povedlo je koupit i v akci za 16,90 kč.

Mysli tyčinka Emco s ořechy. navíc tyčinka je bez lepku, takže ji nikomu z rodiny nedám a nechám si ji sobecky pro sebe. Cena je 13,90 kč.

Chupa chups lízátko má nejraději moje dcera. Tak budu hodná maminka a lízátko ji nechám. :-)
Cena je 7,90 kč.

Sušené pekařské droždí se mi bude určitě hodit. Jsou Vánoce a já budu určitě něco dobrého péct. Vánočku si sice přítel pro jistotu koupil hotovou, ale buchty nebo housky určitě upeču. Cena je 5 kč.Bohemia Solené - brambůrky k Vánocům patří. Budeme koukat na pohádky a až nám přestane chutnat cukroví, sáhneme po něčem slaném. Bohemia brambůrky jsou určitě nejlepší. Cena 24,90 kč.Kysané zelí Machland - kysané zelí na spravení chuťi je taky výborné. Ještě nevím co z něho udělám. Jestli bude lepší zelňačka, nebo třeba bramborové knedlíky s uzeným. No třeba nechám hlasovat. Cena 19,90 kč.

Vitana poctivá majonéze - tak o tom nebudu dumat. Majonéza a bramborový salát k Vánocům patří. Já ho vždy dělám celý kýbl. Přítel ho má rád nejen k obědu nebo večeři, ale klidně si ho dá i na snídani. Cena majonézy 24,90 kč.

Extra rybízový džem. Ten mám nejraději, je sladký a zároveň kyselí. Prostě dobrota, třeba namazaný na vánočku. Cena je 69,90 kč.
Mouka Naše zlatka - je to mouka s vyšším obsahem lepku, díky tomu těsto mnohem lépe kyne, nelepí a netrhá se. Takže pečení s ní jde skoro samo. Cena je 15 kč.

Zátkovy vaječné těstoviny. V našem boxu jsme našli vlasové nudle. Máme je rádi do polévky. Cena 39,90 kč.
Milka Sensation- Jsou to křupavé sušenky s kousky čokolády a lahodnou čokoládovou náplní. Navíc se dají ohřát a pak jsou ještě lepší. Cena 39,90 kč.


V boxu byla ještě Pepsi, kterou máme moc rádi. Zvláště, když do ní přítel přidá trochu rumu, je to lahůdka. Cena 21,90 kč.

Celý obsah : 


S celkovým obsahem krabice jsme tentokrát velmi spokojení. Máme tam dobroty, ale i praktické věci. Vlastně úplně vše využijeme, nic není navíc.
Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Já nevím jek to máte vy, ale když jsou v rodině narozeniny, nezavládne poklidná a slavnostní nálada, ale spíš shon a zmatek. A přesně tak to dnes vypadá u nás. Moje milovaná a jediná dcera slaví dnes své narozeniny. Oficiálně je máš až za dva dny, ale aby mohla přijít na oslavu její nejlepší kamarádka, museli jsme termín trošku opravit. 


Co to znamená pro maminku? Vymyslet občerstvení, nakoupit - (to byl docela problém bez auta, tahala jsem tři velikánské tašky v pátek z práce a ještě jednu obří dnes ráno, prostě ze mě bude Rambo a svaly se mi nevejdou pod tričko), taky se musí uklidit a Klárka usoudila že i vyzdobit. Bohužel na výzdobu si vzpomněla až v pátek v osm hodin večer, když jsem přišla z práce, a to už jsem odmítla. Mohla si výzdobu vyrobit sama, ale to se jí už moc nechtělo. 
Ráno jsem vstávala jako první. Přestože je sobota byla jsem vzhůru už v šest. Hrůza. Musela jsem stihnout upéct dva dorty. Původně měl být dort jen jeden, ale mělo přijít pět holek a ještě aby jsme měl…

Soutěž

A mám tu slibovanou soutěž.

Díky mé spolupráci se spisovatelkou Petrou Nachtmanovou, jsem získala dvě knihy pro své čtenáře. Jedná se o knihy Hodinová manželka Eva a Svůdkyně s modrým nebem nad hlavou. Obě knihy jsou s věnováním přímo od autorky.


Mohou tedy vyhrát dva mí pravidelní čtenáři. A jaké jsou podmínky pro výhru? 
1) Sledovat můj blog.  2) Napsat do komentářů svojí emailovou adresu, na kterou vás mohu kontaktovat v případě výhry. 3) Můžete mi dát odkaz na svůj blog, abych se mohla podívat a třeba inspirovat. :-) 4) Odpovědět na otázku : Dáváte přednost českým nebo zahraničním spisovatelům a proč.  5) Budu ráda, pokud napíšete svého oblíbeného českého spisovatele - pro inspiraci.  6) Napište, které knize byste dali přednost. 
Soutěž vyhodnotím 15.10.2016

Padesát minut -recenze

Napsal: Robert M. Lindner Počet stran: 288 Nakladatelství: Portál
Knihy nakladatelství Portál mám moc ráda, mají zvláštní náboj. Proto jsem s radostí sáhla po nové knize a pustila se do ní. 
Robert Lindner byl známý psychoterapeut a psychoanalytik. Napsal knihu, ve které se nám snaží přiblížit svou práci. Představí nám pět svých případů, které ho něčím zaujaly. Nejen, že zjistíme něco o osobnostech, které vyšetřuje, podíváme se na jejich minulost, která je většinou příčinou jejich problémů. Zjistíme, jak důležitá je v jeho práci intuice, kdy se musí terapeut, často během okamžiku, rozhodnout jak se zachovat, aby pomohl svému pacientovi. Provede nás cestami svých úvah, vysvětlí nám svůj výběr terapie. Nebojí se odhalit i pochybnosti a nejistotu, které ho občas přepadají. Vždy je pro něj na prvním  místě pacient a jeho dobro. 
Vzhledem k těmto predisponujícím a přitěžujícím faktorům nepovažuji za nijak zvlášť překvapivé, že moje účast na Kirkově psychóze poněkud narušila onu duševní rov…