Nákupy -Led svítilna

Přichází zima. To znamená, že se začíná zkracovat den.
Všichni to známe.
Když ráno vstáváme je tma a večer jdeme za tmy spát. Proto jsem se rozhodla pořídit si malou svítilnu do kapsy, nebo kabelky. Pokud je potřeba přečíst dobu odjezdu autobusu, nebo si posvítit na cestu, budu mít vždy své světlo s sebou.Zalíbila se mi LED svítilna ze stránek postovnezdarma . Sáhla jsem po klasické černé barvě. V nabídce je hned šest barevných variací , přesto jsem si vybrala  klasiku. Černá se mi zkrátka hodí ke všemu.

Svítilna je tak akorát velká, má 13,5 cm, vejde se mi do boční kapsičky kabelky. Proto ji mám vždy po ruce a nemusím ji složitě hledat. Síla světla je dostatečná na vše co potřebuji.

Svítilna přišla dobře zabalená v bublinkové fólii. Vešla se do schránky a tak jsem pro ni nemusela na poštu. Což mě taky potěšilo.Jediné co mohu vytknout je opět delší čekací doba na doručení, ale vzhledem k tomu, že to není první zboží s této stránky, které jsem si objednala, nebyla jsem překvapená a na delší čekací dobu jsem byla připravená.

Pokud se vám svítilna líbí a taky občas potřebujete trochu světla navíc, určitě se podívejte na stránky postovnezdarma.cz, kde  si ji můžete pořídit za 119 kč. Zdá se mi to jako velmi přijatelná cena.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jak si žiju - narozeniny

Oldřich z Chlumu román a skutečnost

Volba - klíčový okamžik